2737
2734
عنوان

بابام اذیت میکنه!

460 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها فقط اومدم درد و دل کنم …

بابام چند وقته شکاک بوده بی حوصله و عصبی بوده بدتر شده رفتیم دکتر بدون خودش تشخیص پارانویید داد ولی نه حاظره بیاد دکتر نه میتونیم یواشکی بهش دارو بدیم دیگه خسته شدم از اون طرف شوهرمم شرایط بابامو درک نمیکنه اگه اختلاف نظری پیش بیاد و بابام گیر الکی بده شوهرم میخواد کار خودشو بکنه و کوتاه نمیاد 

بعد بابام ب مامانم گیر میده که اره با فلانی در ارتباط بودی مامانم گریه میکنه ساعتها منم فقط میتونم غصه بخورم دیگه دارم تحلیل میرم فقط به خاطر بچه هامه که خودمو خلاص نمیکنم 😢😢😢😢 الانم یک مشکل خیلی پیچیده پیش اومده دعاکنید بدون جنگ و دعوا حل بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شوهرت ادم خوبیه 

درک میکن 

اگ خوب مادرتو بیار پیش خودت اگ شوهرت میذاره 

یا اگ مادرت پس اندازی چیزی داره ی خونه نزدیک خودتون براش اجاره کنید

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738

اگر امکانشو داشته باشید بنظرم با یک وکیل مشورت کنید،تا اونجا که میدونم اگر دکتر بیماری پارنوئید رو تشخیص بده مادرتون میتونه جدا بشه ازش و نجات بده خودشو.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
خوب چه کاری شوهرت رو می بری خونه بابات مراسم به مراسمی خودت هم کمتر برو

تو یک ساختمونیم هفته یی یک ساعت میاد خونه مامانم ولی مشکلات متفرقه زیاد پیش میاد الان مثلا همسایه ها دعوا درست کردن بین بابام و شوهرم

خودم سعی میکنم ولی عصبی شدم خودمم ولی شوهرمو چه کنم😢 مادرمو چ کنم😢

همسرتو میتونی یه کاری کنی کمتر بره ولی با مادرت همدردی کن گناه داره و هربار که ناراحته بیماریه پدرتونو یادآوری کنید

2706