2733
2734

تمام حاجاتمو از حضرت علی علیه السلام

و حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها گرفتم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شنیدم امام حسن رو بورسه.

:))))))))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2738

تو سیزده سالگی از امام رضا گرفتم....تو پاهام یه مدت مشکل داشتم و نمیتونستم مثل بقیه بچه ها بدوم یا بازی کنم..امتحان ورزش بود و مسابقه دو.....از امام رضا خواستم کمکم کنه تا نمره شو بیارم و شاگرد اول بمونم....و دقیقا همینطور شد....دیگه بعد لز اکن هیچ امتمی بهم نگاه نکرد  

از هیچ کدوم. حدیث کساو....الان دیگه طرف هیچکدوم نمی رم اونها بمانند وسوگلی هاشون 

ی چیزی بگم؟ از پدر یا مادر یا هردو بخواه برات دعا کنن. منم یادم نمیاد خودم تاحالا مستقیم دعا کرده باشم بشه.

2706