2726

نمیدونم کلسیمم کمه 

نمیدونم 

شیر نمیحورم 

ماستم کم میخورم 

بنظرتون نیازه مکمل بخورم یا نه 

قرص جوشانی چیزی

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

ای بابا چرا

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم جنس دندونام افتضاحه مامانم وخواهرمم همینطورن،شاید ارثی باشه اینم😓

اه منم والله یعالمه پول دندونپزشکی میبرم متاسفانه 

شبا دندونامو خوابیدنی فشار میدم بهم  ولی صدا دربیاد نه

از همونه.به فکر باش وگرنه همش میشکنه.چندتا علت داره انگل کمبود ویتامین ب استرس قرص ضدافسردگی و......من ویتامین ب خوردم خوب شد.واسه منم میشکست  تند تند 

از همونه.به فکر باش وگرنه همش میشکنه.چندتا علت داره انگل کمبود ویتامین ب استرس قرص ضدافسردگی و...... ...

دکتر داد بهت 

دکتر داد بهت 

نه.دکتر زیاد رفتم ولی فایده نداشت قرصای میدادن یرای قروچه که بی فایده بود.ولی از همین نی نی سایت خوندم ب خورده خوبشده منم خوردم اکی شد.من فشار میدادم روهم دندونامو بدون هیچ صدایی یا حالت جویدنی.دندونام پر ترک و شکستگی شد 

دندون عقل چی؟داری یا کشیدی ؟منم دندون عقلم فشار میاورد دندونم میشکست

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
نه.دکتر زیاد رفتم ولی فایده نداشت قرصای میدادن یرای قروچه که بی فایده بود.ولی از همین نی نی سایت خون ...

ب 1 خوردی ؟؟

2706