2733
2739

یه کلاسی 25 نفری 17تا دکتر 5تا پرستار 3تاداروساز البته اون دکترا ده تاشون دندون پزشکی میخواستن😅😂😍😍 ولی موقع اومدن رتبه ها همه رفتن روانشناسی آزاد 

همیشه رو مخم بود که بادچه اعتماد بنفسی میگفتن پزشکی با اینکه میدونستن واقعا همه که دکتر نمیشن...

تو دوران کودکی دوستای اون زمانم همشون دکتر و دندون پزشک و معلم شدن دمشون گرم

بعد دوستای دبیرستانم تو افقن طفلکی ها دلشون با رل ها و گرایشاتشون خوشه

چه دور و بری های داشتم...یادشون بخیر (دوران کودکیم رو میگم )😭😔😪💕

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇

پزشکی فقط برا بچگیم بود

تو دبیرستان هیچ هدف خاصی نداشتم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

قبل کنکور دوستام تو بیوشون میزدن خانوم دکتر اینده...بعد کنکور زدن مدیریت پیام نور😂😂😂😂😂😂😂

ملت از مسخره شدن نمیترسن کلا😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو کلاس ۳۰ نفره ی ما ۸ تا پزشک 

۳ تا دندان 

۱ دونه دارو 

۴ تا پرستار 

۳ تا اتاق عمل قبول شدیم

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2728
پزشکی فقط برا بچگیم بود تو دبیرستان هیچ هدف خاصی نداشتم

وای منم

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇
تو کلاس ۳۰ نفره ی ما ۸ تا پزشک  ۳ تا دندان  ۱ دونه دارو  ۴ تا پرستار  ۳ تا ا ...

تیزهوشان بودید یادنمونه؟؟

2738

.برادر زاده ام حدود کلاس ششم یا هفتم بود همش میگفت به من بگید دکتر .

امسال برادر زاده  م خدا کمکش کرد و پزشکی قبول شد.

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 

من بچگیم دوست داشتم بازیگر بشم .موقع انتخاب رشته دبیرستان با علاقه وارد رشته تجربی شدم ولی مصمم نبودم که حتما پزشکی قبول بشم .امسال کنکور دادم الان ژنتیک میخونم 18 سالمه ‌.هنوز هم بازیگریو دوس دارم ولی نه به اندازه ی قبلا .