1676
1605
عنوان

تو این زمونه

77 بازدید | 5 پست

چه مهارتی یاد بگیرم  که هم بدرد بخوره 😊هم با کلاس باشه😨(شوخی😅)

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍

آرایشگری

❎ پروفایلمو کپی نکنید😾😒همه منو بااین پروفایل میشناسن🌰🍃  🔶 اگه جوابتو نمیدم فک نکن جوابی ندارم  یا بلد نیستم جواب بدم، فقط نمیخوام با آدمی مثل تو دهن به دهن بشم😒👋😏

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
پخش ترشی

از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍