2726
سوالت نامفهومه

ببین عزیزم .. پسر عموم دوست پسرم نیست .. ولی با مادرش و مادرم هماهنگ کرده واسه اینک بیاد خاستگاری بعد اینک کلی بهش بد بیراه گفتم بازم خاطرخواهمِ حالا ب نظرت تا چند وقت دیگ کلا رسمی میان و با پدرمم صحبت میکنن؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون میشم من واسه یه دانشگاهی اقدام کردم قراره جواب بدن که برم میدارن یانه میتونی بگی چی میشه

من میگم اونجا اون طوری ک میخوای نمیشه اما کلا برات خوبه 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2728
ببین عزیزم .. پسر عموم دوست پسرم نیست .. ولی با مادرش و مادرم هماهنگ کرده واسه اینک بیاد خاستگاری بع ...

من میگم تا تابستون اکی میشی

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
ممنون میشم من واسه یه دانشگاهی اقدام کردم قراره جواب بدن که برم میدارن یانه میتونی بگی چی میشه

خیلی نگرانی ۲۴ روز دیگه خبر خوش داری قرار به کسی درس بدی ۲ روز دیگه ازمایش میشی ناراحت میشی اما عجله نکن این امتحانته

شوهرم دوستم داره؟ دنبالم میاد ؟ زندگیمون درست میشه یا جدا مبشیم😭😭😭😭

شوهرت آره دوستت داره 

اگه چراغ سبز بدی اره میاد 

جدایی نه نداری

من واسه یه دانشگاهی اقدام کردم قراره جواب بدن که برم میدارن یانه میشه بگی چی میشه خواهش میکنم

میری ولی ی مشکلاتی هست ک اذیتت میکنن و مسیرت سخت پیش میره ولی دانشگاه قبولت میکنه .. انشالله

شوهرت آره دوستت داره  اگه چراغ سبز بدی اره میاد  جدایی نه نداری

چراغ سبز دادم ولی سر یه حرف لعنتی مونده و کوتاه نمیاد یکماهه خونه پدرمم سراغمم نگرفته حتی پیام نداد چه خودش چه خانوادش خانوادش از خداشونه جداشم منو نمیخواستن انتخاب شوهرم بودم

شنبه دارم میرم دادخواست طلاق بدم بلکه به خودش بیاد نمیتونم دادخواست ندم 

2706