2733
2739

بچه ها یه چیزی که تو این خونه ها مشترکه اینه که متراژاشون خیلی پایینه . ولی ببینید چقدر دکوراسیونشون عالیه اصلا کوچیکی خونه به چشم نمیاد 

مثلا این خونه کلا ۵۸ متره 

یه خانواده سه نفره توش زندگی میکنن 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

یا این خونه ۵۰ متره و یه زن و شوهر زندگی میکنن داخلش 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این یکی نمیدونم چند متره ولی خودم عاشقش شدم خیلی حس خوبی میده به ادم 😁😁😍

2728

کسی هست یا دارم واسه خودم میذارم 😁

2738

این یکی ام ۷۰ متره و یه پسر مجرد زندگی میکنه توش . 

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
2706