2737
2734

بچه ها یه چیزی که تو این خونه ها مشترکه اینه که متراژاشون خیلی پایینه . ولی ببینید چقدر دکوراسیونشون عالیه اصلا کوچیکی خونه به چشم نمیاد 

مثلا این خونه کلا ۵۸ متره 

یه خانواده سه نفره توش زندگی میکنن 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

یا این خونه ۵۰ متره و یه زن و شوهر زندگی میکنن داخلش 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این یکی نمیدونم چند متره ولی خودم عاشقش شدم خیلی حس خوبی میده به ادم 😁😁😍

2731

کسی هست یا دارم واسه خودم میذارم 😁

2738

این یکی ام ۷۰ متره و یه پسر مجرد زندگی میکنه توش . 

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 
2706