2726
عنوان

کساییکه لباسشویی جدید دارید توروخدا کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 22 پست

دوست عزیز وقتی این علامت رو میده احتمالا یه مشکل فنی داره برای من روش میزد e10 بعد من هی روشنش میکردم بعد برد ماشین سوخت ، مثلا e30 که میزنه یعنی خوب آبگیری نمیکنه ، حتما زنگ بزن شرکت یا دفترچه اش رو بخون خدایی نکرده ماشینت خراب نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین نوشته رو میاره

بله عزیزم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728
بعد چیکار میکنی ک درش باز بشه؟ واسه من همینطوری میمونه قفلش باز نمیشه توروخدا جواب بده

عزیزم چون خونه ما آپارتمانی وقتی آب طبقه پایین باز می‌کنه بهش نمی‌رسه همین شکلی میشه تا آب بهش برسه درکل ماشین وقتی زدی لباس بشورم درس قفل میشه تا زمانی که مار ماشین تموم نشه باز نمیشه تازه بعد پنچ دقیقه خودش یه صدای تق میده که قفلش باز شده بیا در و باز کن 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
عزیزم چون خونه ما آپارتمانی وقتی آب طبقه پایین باز می‌کنه بهش نمی‌رسه همین شکلی میشه تا آب بهش برسه ...

ببین میدونم الان واسه من اینو میاره روهمین میمونه باید چیکار گنم ک این ارور بره؟؟؟؟؟

نه درش باز میشه نه میشوره فقط این ارور رو میده

ببین میدونم الان واسه من اینو میاره روهمین میمونه باید چیکار گنم ک این ارور بره؟؟؟؟؟ نه درش باز میش ...

خاموش کن یه بار ازپریز بکش دوشاخه اش رو بعدا چنددقیقه دوباره امتحان کن