2410
2553

بچها معنی این یعنی چی؟ لباسشوییم بعضی وقتا به تهش ک میرسه اینطوری میشه قفلش باز نمیشه کپ میکنه انگار مارکشم زیرو واته اگه میدونید بگید لطفا

نمیدونم‌ندیدم

سرچ کردی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو تو دفترچش نوشته این یه معنای خاصی داره

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2456

چیز سنگین مثل حوله انداختی توش؟

من یه بار حوله انداختم این علامت میومد فک کنم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

داره یه خطایی بهت میده. مارک لباسشوییت چسه. توی اینترنت سرچ کن بهت میگه. مثلا اکه مارکش الجی هست بزن خطای E02 مربوط به لباسشویی الجی

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
2714
اگه دفترچع داشتم ک‌نمیپرسیدم😐😐

بزن نت

کد خطای ماشین لباسشویی زیرووات

کد خطا E08

شرح خطا:خطای موتور- سوکت های موتور را چک کنید

کد خطا E02

شرح خطا: خطای هیدروستات- هیدروستات فرمان ننمیدهد سوکت ها و شلنگ ان را چک کنید. داره خطای E02 میده. سوکت و شلنگ رو چک کن یه جا رو محکم نبستی قضیه جدی نیست

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم

یه پوشه داشته باش همیشه هر وسیله ای می گیرید. دفترچه اش. وبرگه گارانتی و ایناشا. تو اون پوشه نگهداری کن اینجور مواقع ب درد میخوره. 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊

برای منم زیرو وات اخطار میده با این حالت وقتی آب نمی تونن بگیره 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706