1596
1578

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

مادر من تو سن کم دچارش شد ۳۰ سالش بود الانم ۴۰ سالشه

دختری خواهم داشت                                                   دختری مو مشکی با چشمانی درشت                                                                  درست شبیهه پدرش     دختری         هم جنس خودم                      به همان اندازه لطیف، به همان اندازه حساس              یک روزی می اید که دستان کوچکت را در دستانم بگیرم     و بابت امدنت خدارو شکر کنم                              دختر عزیزم تو نیستی اما هر شب قبل خواب تو را در اغوش میگیرم     لطافت دستانت را حس میکنم بوی خوب بدنت    بهترین عطر دنیاست                                دختر عزیزم تو نیستی اما مادرت هر شب قبل خواب برایت قصه میگوید اما پدرت هر شب با ارزوی دیدار تو میخابد دختری خواهم داشت مانند پدرش به همان اندازه قوی به همان اندازه مهربان 😊      
1546
1432
علایمت چیه چ از مایشی دادین

من خب اولش دکترها نفهمیدن. بعد يه ارتوپد گفت برو دکتر روماتولوزی که دکترم علیشیری هست توو کرج. آزمایش کامل نوشت. مفصلی هست واسه من. اولش که خیلی درگیر بودم.الان داروها م کمتر شده و فیزیوتراپی هم رفتم. الان فقط کمی درد دارم. مخصوصا شب موقع خواب کمر درد 😔

منم دارم چند ماهه متوجه شدم نگران نباش

عه. دکتر تون کیه؟ من مشکلم اينه که چون دیر فهمیدن دکترا. محدودیت حرکتی پیدا کردم. شب کمر درد دارم. لعنتی کمر درد با هیچ دارویی کنترل نميشه. گاهی زانو درد دارم. شما چه دارویی می خورید؟ 

عه. دکتر تون کیه؟ من مشکلم اينه که چون دیر فهمیدن دکترا. محدودیت حرکتی پیدا کردم. شب کمر درد دارم. ل ...

عزیزم دکتر ناجی رو بهتون پیشنهاد میدم

من از درد شدید و محدودیت حرکتی رفتم دکتر و تشخیص داده شد

دارو رو که شروع کردم زنده شدممم