2410
2553
چرا جدا شدن نمیدونی؟ 

نامزدم گفت اخلاقای بچگونه داشته و‌لوس بوده خیلی و ازین مدلایی بود که برفرض میگفت من فلان چیزو میخوام تا یک ساعت دیگه فراهم نمیشد دیگه ول کن نبوده و گریه و قهر و فلان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب خواب دیدم شوهرم زن گرفته از وقتی بیدار شدم صدبار لهش کردم 

حالا خواب بود

ولی انقدددددرررررر تو خواب گریه کردم قلبم هنوزم درد میکنه

خدا ب دلت آرامش بده

همه قبل ازدواج ی کارایی میکنن ولی اینکه طرف فامیل باشه و ببینیش سخته

ولی تو سعی کن اونو بسوزونی بالاخره هرچی هم ک باشه شوهر توعه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
2456
شاید مادرش گفته میخوادتو همه مراسما باشه تاثابت کنه از این خانواده ناراحت نیست.و دوستانه رفتار کنه

هربار نامزد منو میبینه میگه کاش دامادم بودی و من خیلی دوستت دارم 

فکر کن با پررویی تموم اینو میگه اونم زمانی که میدونی من نامزدشم

خود دختره چجوری میخواد بیاد خیلی سخت میشه براش

بنظرم نمیادمادروپدرش میان

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
من دیشب خواب دیدم شوهرم زن گرفته از وقتی بیدار شدم صدبار لهش کردم  حالا خواب بود ولی انقددددد ...

هرکی میگه بی تفاوت باش خودش نکشیده این حسو 

خدایی خیلی سخته میدونم باید تحمل کنم بالاخره 

2714
هربار نامزد منو میبینه میگه کاش دامادم بودی و من خیلی دوستت دارم  فکر کن با پررویی تموم اینو م ...

خیلی جدی باهاشون برخورد کن 

مردا از زن شل خوششون نمیاد 

بگو قسمت نبوده شماهم دیگه بیان نکن این موضوعو

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
هرکی میگه بی تفاوت باش خودش نکشیده این حسو  خدایی خیلی سخته میدونم باید تحمل کنم بالاخره

الان شما نشونین؟ کاش میشد تجدید نظر کنی چون مثل من دل نازک و حساسی

زنه هم ک گفتی کرم میریزه میگه دامادم بودی و فلان

حتما بعدا هم اذیتت میکنه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
حتما از این چندش بازی هاهم میخان دربیارن باهم برقصن همه هم بشینن عره عره گریه کنن براشون ایش بدم میا ...

وامگ فیلم ترکیه ایه😑

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
الان شما نشونین؟ کاش میشد تجدید نظر کنی چون مثل من دل نازک و حساسی زنه هم ک گفتی کرم میریزه میگه دا ...

اره نشونیم 

چندروز دیگه که داییم اومد باهاش حرف میزنم و میگم ناراحتیمو نمیدونم تا چه اندازه درسته کارم 

اما واقعا بهم فشار میاد خصوصا وقتی بدونم رابطشون به بوس و اینا ختم نشده بوده

2706