2733
2739
ازدواج نکرده مگه من گفتم زنش بوده؟

خب عزیزم حالا که نمیتونی جلو اومدنشونو بگیری بهترین موقعیته که با شوهرت نشون بدین که حسابی همو میخواین با شوهرت هماهنگ کن 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم شوهرم مدتی با دختر عموش بوده و روز اول هم بهم گفت واسه عروسیمونم اومد مشکل نداشته باش باهاش 

دختر عموش با اینکه نامزد داشت کل عروسی غمگین بود من اصلا محلش نذاشتم

🥰😍😍😉🙃
2728

اون مادر و دختره چه بيغيرتن كه ميان 

درستش اينه دعوتشون نكنن

دعوت هم كردن احتمالا اونا خودشون نميان

اومدن هم خانمي عين خيالت نباشه

انقدر دورت شلوغه كه ياد اونا نميفتي 

تو سرت بلند باشه

اونان كه سر خورده هستن 

من ميگم نميان

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
من بودم خیلی احساس خوبی داشتم.یکی بوده که شوهرم برای به دست آوردنش تلاش نکرده و اومده با من .. 

دلم شکست...💔💔☹☹

یاد اون عوضی افتادم که برای بدست اوردنم تلاش نکرد باهام بازی کرد.ولم کرد...و قراره باکسی دیگه ازدواج کنه😔

2738

خب حالا بیان چی میشه مگه .شوهرت تورو ول می‌کنه اونو میگیره .شما عروسی تمام .توعروسیتم همه نگاه‌ها به شماست کاری نکن ضایع بازی بشه آبروی خودت بره .مهم اینکه شوهرت تورو میخواد

Never back down.life is so hard
نامزدشم «یعنی نشون»بعدشم پسر دااییمه اما خبر نداشتم تا چه اندازه توی رابطه پیش رفته بودن

خب عزیزم پس بی خیال باش سخته ولی خب کاریه ک شده شبتوبخاطراون خراب نکن تازه اون بایدحسادت کنه بهت  چون توباداری ازدواج میکنی باشوهرت هی ب شوهرتم نگووحرفشونزن اینجوری خودتوضعیف نشون میدی وشوهرت فکرمیکنه توحس میکنی ازت سرت بوده اون دختره...پس بروزنده اصلامهم اینه ک داره باتوازدواج میکنه 

نامزدشم «یعنی نشون»بعدشم پسر دااییمه اما خبر نداشتم تا چه اندازه توی رابطه پیش رفته بودن

ب شوهرتم بسپار  نهااااااااااااااایتا فقط یک کلمه سلام. اونم بخاطر حفظ شخصیتش. البته اگه توجمع اومد جلو سلام داد. اگرنه ک اصن هیچ لبخندو حرفی و هیچ چیز ردوبدل نشه و پاروی حساسیتت نزاره.

یعنی فامیل مامانتم میشه نامزد قبلیش؟

با خانواده دای داییم ۱۹ساله رابطه نداشتیم خاطر همین هم من اون خانم و دخترشو ندیدم و نمیشناسم اما خب مامانم اینا میشناسنشون میگن از ایناست که دعا میگیره و اینا

چرا جدا شدن نمیدونی؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2706