1542
1480
نامزدشم «یعنی نشون»بعدشم پسر دااییمه اما خبر نداشتم تا چه اندازه توی رابطه پیش رفته بودن

خب عزیزم پس بی خیال باش سخته ولی خب کاریه ک شده شبتوبخاطراون خراب نکن تازه اون بایدحسادت کنه بهت  چون توباداری ازدواج میکنی باشوهرت هی ب شوهرتم نگووحرفشونزن اینجوری خودتوضعیف نشون میدی وشوهرت فکرمیکنه توحس میکنی ازت سرت بوده اون دختره...پس بروزنده اصلامهم اینه ک داره باتوازدواج میکنه 

توی قلبه هرکی یه عشقه ولی عشقم خودتوعشقه❤
نامزدشم «یعنی نشون»بعدشم پسر دااییمه اما خبر نداشتم تا چه اندازه توی رابطه پیش رفته بودن

ب شوهرتم بسپار  نهااااااااااااااایتا فقط یک کلمه سلام. اونم بخاطر حفظ شخصیتش. البته اگه توجمع اومد جلو سلام داد. اگرنه ک اصن هیچ لبخندو حرفی و هیچ چیز ردوبدل نشه و پاروی حساسیتت نزاره.

یعنی فامیل مامانتم میشه نامزد قبلیش؟

با خانواده دای داییم ۱۹ساله رابطه نداشتیم خاطر همین هم من اون خانم و دخترشو ندیدم و نمیشناسم اما خب مامانم اینا میشناسنشون میگن از ایناست که دعا میگیره و اینا

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

چرا جدا شدن نمیدونی؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
1546
چرا جدا شدن نمیدونی؟ 

نامزدم گفت اخلاقای بچگونه داشته و‌لوس بوده خیلی و ازین مدلایی بود که برفرض میگفت من فلان چیزو میخوام تا یک ساعت دیگه فراهم نمیشد دیگه ول کن نبوده و گریه و قهر و فلان

من دیشب خواب دیدم شوهرم زن گرفته از وقتی بیدار شدم صدبار لهش کردم 

حالا خواب بود

ولی انقدددددرررررر تو خواب گریه کردم قلبم هنوزم درد میکنه

خدا ب دلت آرامش بده

همه قبل ازدواج ی کارایی میکنن ولی اینکه طرف فامیل باشه و ببینیش سخته

ولی تو سعی کن اونو بسوزونی بالاخره هرچی هم ک باشه شوهر توعه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
شاید مادرش گفته میخوادتو همه مراسما باشه تاثابت کنه از این خانواده ناراحت نیست.و دوستانه رفتار کنه

هربار نامزد منو میبینه میگه کاش دامادم بودی و من خیلی دوستت دارم 

فکر کن با پررویی تموم اینو میگه اونم زمانی که میدونی من نامزدشم

1432
خود دختره چجوری میخواد بیاد خیلی سخت میشه براش

بنظرم نمیادمادروپدرش میان

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
من دیشب خواب دیدم شوهرم زن گرفته از وقتی بیدار شدم صدبار لهش کردم  حالا خواب بود ولی انقددددد ...

هرکی میگه بی تفاوت باش خودش نکشیده این حسو 

خدایی خیلی سخته میدونم باید تحمل کنم بالاخره 

هربار نامزد منو میبینه میگه کاش دامادم بودی و من خیلی دوستت دارم  فکر کن با پررویی تموم اینو م ...

خیلی جدی باهاشون برخورد کن 

مردا از زن شل خوششون نمیاد 

بگو قسمت نبوده شماهم دیگه بیان نکن این موضوعو

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
1563
هرکی میگه بی تفاوت باش خودش نکشیده این حسو  خدایی خیلی سخته میدونم باید تحمل کنم بالاخره

الان شما نشونین؟ کاش میشد تجدید نظر کنی چون مثل من دل نازک و حساسی

زنه هم ک گفتی کرم میریزه میگه دامادم بودی و فلان

حتما بعدا هم اذیتت میکنه

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
حتما از این چندش بازی هاهم میخان دربیارن باهم برقصن همه هم بشینن عره عره گریه کنن براشون ایش بدم میا ...

وامگ فیلم ترکیه ایه😑

اولین بارک استخاره کردم نیت کردم وبعدقرآنوبازکردم دیدم نوشته یِس گفتم بابادمتگرم خیلی واضح گفتی 😃بعدهاتومدرسه فهمیدم یاسین بوده😐
الان شما نشونین؟ کاش میشد تجدید نظر کنی چون مثل من دل نازک و حساسی زنه هم ک گفتی کرم میریزه میگه دا ...

اره نشونیم 

چندروز دیگه که داییم اومد باهاش حرف میزنم و میگم ناراحتیمو نمیدونم تا چه اندازه درسته کارم 

اما واقعا بهم فشار میاد خصوصا وقتی بدونم رابطشون به بوس و اینا ختم نشده بوده

1547