2703
2553
عنوان

یعنی میشه 😢

202 بازدید | 10 پست

دوستان من یکسال برای بچه دوم در اقدام هستم دنبال علتش هم نرفتم که چرا تو این یکسال باردار نشدم، البته خودم مایل نیستم فقط به خاطر دخترم که میگه‌خواهر برادر میخوام 😔  همیشه پریود های منظم دارم ولی این ماه چهار روز تاخیر به نظرتون با توجه به این تفاسیر امیدی هست باردار باشم ؟ بی بی چک زوده امتحان کنم ؟

عزیز دلم در این دوره زمانه یه بچه هم زیاده به خاطر حرف بچه زندگی تو خراب نکن البته این نظر منه و نظر خودت مهمه

باور کن دوست داشنت همه چیز را زیبا تر می کند از وقتی که به تو فکر می کنم زیبا شدم

اگه همیشه منظمی الان بارداری

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه عقب انداختی بزن ان شالله که هر چی هست خیره

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2456
عزیز دلم در این دوره زمانه یه بچه هم زیاده به خاطر حرف بچه زندگی تو خراب نکن البته این نظر منه و نظر ...

خودم هم کشش ‌توان ندارم ولی دخترم غصه میخوره‌ هی میگه مامان همه دوستام خواهر برادر دارن نمیدونم بخدا یکسال هم بلکه بیشتر هست که نمیشم همینجور موندم 

خودم هم کشش ‌توان ندارم ولی دخترم غصه میخوره‌ هی میگه مامان همه دوستام خواهر برادر دارن نمیدونم بخدا ...

عزیز من من هم تک فرزند بودم ولی باصرار فراوان مامانم یه آبجی برام به دنیا آورد درسته عاشقش هستم ولی تا بزرگ بشه ما رو کشت

باور کن دوست داشنت همه چیز را زیبا تر می کند از وقتی که به تو فکر می کنم زیبا شدم
2714
عزیز من من هم تک فرزند بودم ولی باصرار فراوان مامانم یه آبجی برام به دنیا آورد درسته عاشقش هستم ولی ...

دقیقا خیلی سخته بچه بزرگ کردن دخترم هشت سالش هست دیوونه شدم تا افتاد به غذا خوردن الانم هر چیزی نمیخوره تو این دوره زمونه هم کم حوصله شدیم کشش بچه داری نیس دو دل موندم 😔

دقیقا خیلی سخته بچه بزرگ کردن دخترم هشت سالش هست دیوونه شدم تا افتاد به غذا خوردن الانم هر چیزی نمیخ ...

😞خدا صبرت بده عزیزم