2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکی باتت کاربریش مال اون یکی

دیدی من محبوبم چشمت کاربریمو گرفته.......

بییییاااااااا.....این کاربریممم مال تو...دیگه چی از جونم میخواییییدددد؟؟؟؟؟؟(با صدای جیغ جیغوی زنونه خوانده شود)😂😂😂😂😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2720
باش 😂😂😂😂😂 اما ۲۷ تا از خانمای سایت درخواست دوستی دادن چون ۲۰ تا کاربری قبلی داشتم منو میشناس ...

😕😕😕😕😕😕😕😝خدایا منو گاو کن

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2714
باش 😂😂😂😂😂 اما ۲۷ تا از خانمای سایت درخواست دوستی دادن چون ۲۰ تا کاربری قبلی داشتم منو میشناس ...

منم همینطور😂😂😂😂😂😂😂

نه داداش ما همینجا راحتیم الان همشون میوفتن به جونمون😄

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
از نینی سایت یکی مث کاربر @تمام_من    

😂😂😂سقف ما هنو سالمه از سقف شما چ خبر😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
از هفتصد هزار نفر هیچکی اسکرین نگرفته؟😐

همشون دارن عکسشو الکی میگن نداریم

من برام مهم نیست پیجشم ک بازه دیگه 

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
با تشکر فراوان اما محبوبیتم از تو بیشتره

کاربریت قبلا چی بوده؟؟

2706