2410
2553

نه ترسناک بود😱😱😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چقدرم اسماتون سته😍

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
نه ترسناک بود😱😱😂

وای تو چرا همیشه اولین پستو میزاری😬😬😬😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

.برا پسرم تو مسابقه هدهد تی وی شرکت کردم مسابقه عکس مهر هست خودشم خیلی ذوق داره اما چون پیامکیه خیلیا میگن باشه اما رای نمیدن از شما دوست مهربونم میخوام به پسرکوچولوی من رای بدین تا دلش شاد بشه منم بجاش براتون دعا میکنم به هرچی میخواین برسین😍میدونم قلباتون خیلی مهربونه حتی میتونید اگه چندتا خط دارید باهمه رای بدین 😍😘به ۵نفر از کسایی که پیامک بزنن به قید قرعه ۵۰۰ هزارتومن میدن

کد ۴۷۳۶رو پیامک بزنید به ۳۰۰۰۰۰۳۰

2714
وای تو چرا همیشه اولین پستو میزاری😬😬😬😂😂😂

😂😂😂😂واردی میخواد😄😄😄

2706