1608
1605

نه ترسناک بود😱😱😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

تخفیفهای مراکز سلامتی و پزشکی رو از اینجا بگیرید

كيه اين سارا؟

من تو تاپيكا يكي دوبار شنيدم اسمشو

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1522
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چقدرم اسماتون سته😍

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
نه ترسناک بود😱😱😂

وای تو چرا همیشه اولین پستو میزاری😬😬😬😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢 فرستادی بگو منم برات بفرستم😉

.برا پسرم تو مسابقه هدهد تی وی شرکت کردم مسابقه عکس مهر هست خودشم خیلی ذوق داره اما چون پیامکیه خیلیا میگن باشه اما رای نمیدن از شما دوست مهربونم میخوام به پسرکوچولوی من رای بدین تا دلش شاد بشه منم بجاش براتون دعا میکنم به هرچی میخواین برسین😍میدونم قلباتون خیلی مهربونه حتی میتونید اگه چندتا خط دارید باهمه رای بدین 😍😘به ۵نفر از کسایی که پیامک بزنن به قید قرعه ۵۰۰ هزارتومن میدن

کد ۴۷۳۶رو پیامک بزنید به ۳۰۰۰۰۰۳۰

1432
وای تو چرا همیشه اولین پستو میزاری😬😬😬😂😂😂

😂😂😂😂واردی میخواد😄😄😄

1601
اسم من و کی؟

دخترت وزنت😂😂

فقط میتونم بگم هیچ چیز نچرالی در ظاهرش هویدا نبود:)

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
😂😂😂😂واردی میخواد😄😄😄

اها مثلا تو واردی دیگه 😝😝😝😂

باععععععععش😏😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢 فرستادی بگو منم برات بفرستم😉
1614