1600
1605

تاریخ انقضا 

وام پرداخت نشده 

چک 

خوشگلی و قشنگی یه خانم  به نجابت ،حیا ، نزاکت ، شخصیت و طرز حرف زدنشه... 😌                                                         بقیه اش که با یه دستمال مرطوب پاک میشه 😏

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

هفته پیش برای یکی از اشناها اتفاق افتاد

زنگ زد بانک 

گفت ضامن یکی شدی قسطاشو چند ماه نداده

ما هم با شرمندگی حساب شما رو مسدود کردیم تا اون طرف بیاد تکلیف قسطاشو معلوم کنه

یک مدت عابرنک های کشاورزی بخاطر قطعی سروری به مشکل خورده بودن

نمیدونم شما جز چه بانکی هستید

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
8

رمز رو چندبار اشتباه زده...گذاشته کنار موبایل سوخته...کسی از کارتش سو استفاده کرده و مسدود شده

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم