2733
2734
عنوان

همونم که صبح بیبی چکم مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 41 پست
 ۱۰ روز تاخیر داشتم

چه حوصله ای داشتی😁من از ۴ روز پیش دارم بی بی می نم.۲ روز دیگه هم موعدمه.....هیچ علامت خاصی ندارم جزاینکه کل کمرم جوش ریخته😊😊😊دعا کن منم مثبت شه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

مبارکه عزیزم منم پلی کیستیکم در انتظار بچه😔😔

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه حوصله ای داشتی😁من از ۴ روز پیش دارم بی بی می نم.۲ روز دیگه هم موعدمه.....هیچ علامت خاصی ندارم جز ...

اخه امید نداشتم بس که بیبی زدم و منفی بود اینم به زور شوهرم زدم

اخه امید نداشتم بس که بیبی زدم و منفی بود اینم به زور شوهرم زدم

مبارکه عزیزم بسلامتی دنیاش بیاری.دعا کن منم مثبت شه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
خیلییی  گناه

چی میگی تو؟؟من از تو کتاب هلیه المتقین خوندم شیخ بهایی گفته بود بنویسید ببندید به کمرتون.من خودم حالیمه تو لازم نیس بیای بگی چی گناهه چی گناه نیس.بی مزه

2738
2706