2726
عنوان

همونم که صبح بیبی چکم مثبت شد

833 بازدید | 41 پست

رفتم آزمایش هم دادم مثبت شد خدا رو شکر.هنوز باورم نمیشه.کلی گریه کردم😢خدایا ممنون.

من ۹ ماه منتظر بودم مشکلمم تنبلی تخمدان بود.ماه پیش رفتم دکتر لتروزول و دوفاستون داد خوردم پریودم منظم شد این ماه هم سیاهدونه و عسل و رازیانه خوردم ورزش هم انجام دادم ایه ۳۱ سوره رعد هم نوشتم بستم به کمرم.سوره حشر هم ۴۰ روزه دارم میخونم با این کارا بالخره خدا صدامو شنید

خانما هیچوقت از رحمت خدا ناامید نشین خدا خودش هرموقع مصلحتتون بود بهتون نینی میده.برامنم دعا کنید بچه ام سالم بیاد بغلم😘تیکر بارداری چجوری باید بزنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مبارکه خانمی.روز چندم موعرت بی بی گداشتی؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2706