2410
2553
خب شما ک کلرشناسی بگو چیه

بالا گفتم که..منم نمیتونم..گفتم فقط پزشک رادیولوژیست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا گفتم که..منم نمیتونم..گفتم فقط پزشک رادیولوژیست

اها

ندیدم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2456
اها ندیدم 

نه من که کارشناس رادیولوژیم نه کارشناس مامایی ونه پزشک زنان نمیتونن جنسیت روتشخیص بدن..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
خب نظرتو بگو،بهرحال تو درسشو خوندی بیشتر میفهمی

عزیزدلم بخداهیچی نمیفهمیم..مگراینکه بچه ۷ماهه بشه و ازروی آلت جنسی بفهمیم..الان هیشکی نمیتونه بگه..فقط متخصص رادیولوژی..بعضی متخصص هاهم تاهفته ۱۸اشتباه میگن

2714