2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اخه این چه سوالیه😞دکترتشخیص نداده مردم عادی بدن؟؟؟؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2720

منم میگم دختره آلت پسرونه مشخص نیست بنظرم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2714
خب بعضیا میتونن بگن،دکتر به جنسیتش توجه نکرد

من کارشناس رادیولوژیم..هیچ کس نمیتونه بگه بغیراز دکتر رادیولوژیست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

حسم میگ پسر

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
از رو جمجمه اینا میگی یا فقط حس؟

نگاه به سونو کردم بهش میاد پسر باش 

و از روی حس

امیدوارم سالم بدنیا بیاد

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من کارشناس رادیولوژیم..هیچ کس نمیتونه بگه بغیراز دکتر رادیولوژیست

خب شما ک کلرشناسی بگو چیه

خب شما ک کلرشناسی بگو چیه

کارشناس

2706