2410
2553
عنوان

دماغ عملیا بیان

656 بازدید | 132 پست

ورم نوک بینی چقددد زمان میبره ک از بین بره؟؟؟  و اینکه وقتی ورمش کاملا بخابه نوک بینی کوچیکتر میشه؟؟؟؟ 

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 

يكسالي طول ميكشه تا كامل بخوابه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بینی من ۱سال تمام طول کشید تا رو فرم بیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2456
2714
یه روز باد میکنه یه روز بادش میخابه

دقيقا همينطوره

اگه زياد بخوابي يا نمكي بخوري ورم ميكنه

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
8 ماهه

صبر كن هنوز مونده....

من بعد يكسال و س ماه هنوزم متغيره...

شمام عمل کردی؟؟؟؟؟ 

اره شازده كوچولو

صبر كن هنوز مونده.... من بعد يكسال و س ماه هنوزم متغيره...

عههههه؟؟؟ توروخدا راست میگی؟؟؟؟ یعنی قشنگ تر شده؟؟؟؟ استخونی بود یا گوشتی؟؟؟ بعد ورم نوکش بخابه نوکش کوچیکتر میشه؟؟؟ نوک بینیم بزرگه انگاری 

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 
2706