1648
1632
عنوان

دماغ عملیا بیان

632 بازدید | 132 پست

ورم نوک بینی چقددد زمان میبره ک از بین بره؟؟؟  و اینکه وقتی ورمش کاملا بخابه نوک بینی کوچیکتر میشه؟؟؟؟ 

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 

يكسالي طول ميكشه تا كامل بخوابه

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

بینی من ۱سال تمام طول کشید تا رو فرم بیاد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
یه روز باد میکنه یه روز بادش میخابه

دقيقا همينطوره

اگه زياد بخوابي يا نمكي بخوري ورم ميكنه

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1620
8 ماهه

صبر كن هنوز مونده....

من بعد يكسال و س ماه هنوزم متغيره...

شمام عمل کردی؟؟؟؟؟ 

اره شازده كوچولو

صبر كن هنوز مونده.... من بعد يكسال و س ماه هنوزم متغيره...

عههههه؟؟؟ توروخدا راست میگی؟؟؟؟ یعنی قشنگ تر شده؟؟؟؟ استخونی بود یا گوشتی؟؟؟ بعد ورم نوکش بخابه نوکش کوچیکتر میشه؟؟؟ نوک بینیم بزرگه انگاری 

وضعیت هر جامعه انعکاس دینی ست که آن‌ جامعه دارد. (هگل) 
1626
نمک ک اصلاااا نمی‌خورم ولی یکم زیاد میخابم

نگران نباش

خيلي جاها شنيدم حتي تا يكسال و نيم ممكنه طول بكشه ورمش بخوابه

6 ماه ورم میخوابه ولی قشنگ بشه و جا بیلفته یکسال

میتونم جواب همه بی تربیتا و بی شخصیت ها رو بدم ولی  سطحم و شعورم  خیلی ازشون بالاتره بنابر این از کنارشون ردمیشم میگن با خوک کشتی نگیر چون تو کثیف میشی ولی اون عاشق کثیف کردن خودشه😇😇😇
عههههه؟؟؟ توروخدا راست میگی؟؟؟؟ یعنی قشنگ تر شده؟؟؟؟ استخونی بود یا گوشتی؟؟؟ بعد ورم نوکش بخابه نوکش ...

عاره عزيزم نگران نباش درست ميشه

صبر داشته باش

من بينيم نيمه گوشتي بود

1639