2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب دیدم حالم هنوز گرفته هست مخصوصا اینکه مصاحبه مادر واقعی فائزه رو هم خوندم 😢واقعیت خیلی تلخی بود

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2728
من دیشب دیدم حالم هنوز گرفته هست مخصوصا اینکه مصاحبه مادر واقعی فائزه رو هم خوندم 😢واقعیت خیلی تلخی ...

منم خوندم😭😔😔

کاش فایزه پیشنهاد خارج رفتن نمیداد،تو تهران زندگیشو میکرد

زندگی زیباست...😊
خیلی غمناک بود،ولی داستانش واقعی بوده کاملا

همش واقعی بوداون صحنه ای که مردموازاتوبوس پیاده کردن به اسم اون مکان میگین تاسوکی اینالباس نظامی پوشیدنومرداروبه یه بهونه ای پیاده کردنووتمام صورتشون چسب زدن کلی اذیتشون کردنوبعدشم شهیدشون کردن اونجاییم که مسجدارومنفجرمیکردن مسجدامام علی ومسجدجامع ماشیعه هابود

لطفالایک نکنید،ممنون
مثل اون اتفاق برای خیلی ازمادرای اون زمان افتاد😔

آره،چقد وحشتناک...دخترتو با خون و دل بزرگ کنی بعد بفرستی یه همچین جایی تو همچین موجوداتی...هعییی خدا

زندگی زیباست...😊
منم خوندم😭😔😔 کاش فایزه پیشنهاد خارج رفتن نمیداد،تو تهران زندگیشو میکرد

اره منم میگم کاش حد اقل اون موقع ک اطلاعاتیه اومده بود تو بیمارستان باهاشون میرفت

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
اره منم میگم کاش حد اقل اون موقع ک اطلاعاتیه اومده بود تو بیمارستان باهاشون میرفت

درکش میکنم،حاضر به مردن شد ولی نتونست بچه هاشو تو اون جهنم بزاره و بره

زندگی زیباست...😊