1542
1605
عنوان

شبی که...

113 بازدید | 12 پست

ماه کامل شد، رو دیدم،

چشام سرخ شدن بس که گریه کردم...😔😔😔

بمیرم برا دل اون مادر بینوا...

کیا دیدن؟چ حالی شدین

تا خاطر خواه تم، هی کیش و ماتم*****عاشق نبودی،که این حال و بدونی،اینکه حتی بمونی،دلم تنگ بشه واست...😔😔😔
من ديشب ديدم خيلي مزخرف بود

خیلی غمناک بود،ولی داستانش واقعی بوده کاملا

تا خاطر خواه تم، هی کیش و ماتم*****عاشق نبودی،که این حال و بدونی،اینکه حتی بمونی،دلم تنگ بشه واست...😔😔😔

من دیشب دیدم حالم هنوز گرفته هست مخصوصا اینکه مصاحبه مادر واقعی فائزه رو هم خوندم 😢واقعیت خیلی تلخی بود

همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,                       زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
من دیشب دیدم حالم هنوز گرفته هست مخصوصا اینکه مصاحبه مادر واقعی فائزه رو هم خوندم 😢واقعیت خیلی تلخی ...

منم خوندم😭😔😔

کاش فایزه پیشنهاد خارج رفتن نمیداد،تو تهران زندگیشو میکرد

خیلی غمناک بود،ولی داستانش واقعی بوده کاملا

همش واقعی بوداون صحنه ای که مردموازاتوبوس پیاده کردن به اسم اون مکان میگین تاسوکی اینالباس نظامی پوشیدنومرداروبه یه بهونه ای پیاده کردنووتمام صورتشون چسب زدن کلی اذیتشون کردنوبعدشم شهیدشون کردن اونجاییم که مسجدارومنفجرمیکردن مسجدامام علی ومسجدجامع ماشیعه هابود

مثل اون اتفاق برای خیلی ازمادرای اون زمان افتاد😔

آره،چقد وحشتناک...دخترتو با خون و دل بزرگ کنی بعد بفرستی یه همچین جایی تو همچین موجوداتی...هعییی خدا

منم خوندم😭😔😔 کاش فایزه پیشنهاد خارج رفتن نمیداد،تو تهران زندگیشو میکرد

اره منم میگم کاش حد اقل اون موقع ک اطلاعاتیه اومده بود تو بیمارستان باهاشون میرفت

همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,                       زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
8
همش واقعی بوداون صحنه ای که مردموازاتوبوس پیاده کردن به اسم اون مکان میگین تاسوکی اینالباس نظامی پوش ...

😔😔😔خدا لعنتشون کنه

اره منم میگم کاش حد اقل اون موقع ک اطلاعاتیه اومده بود تو بیمارستان باهاشون میرفت

درکش میکنم،حاضر به مردن شد ولی نتونست بچه هاشو تو اون جهنم بزاره و بره