1600
1605

اولش ادما سعی میکنن جذبم بشن باهم دوست شیم وقتی تو یه محیط جدید وارد میشم (خودم تلاشی واسه دوست شدن نمیکنم اوناتلاش میکنن) بعد ک یه مدت میگذره نمیخوام باهاشون ارتباط داشته باشم 

ازشون زده میشم نمیخوام دربند ادما باشم حس محدودیت بهم میده چیکار باید بکنم واقعا اذیت میشم هم خودم هم اونایی ک یه مدت باهامن بعد بی توجهی میبینن و سردی

سردی مثل من 

منم اطرافیانم رو از دست میدم بخاطر سردی بیش از حدم

پنج مورد اصلی من اینجوریه که: یا خوابم 😥     یا دارم گریه میکنم😢😭   یا دارم چیزمیز میخورم😋🤑   یا دارم سریال میبینم🙄🙂☺     یا با اخم نشستم یه گوشه😞😡   و به همچی اعتراض دارم😡😳😦

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

دقیقا منم مثل شماام البته از زمانی که ازدواج کردم الان انگاری دوست ندارم با کسی در ارتباط باشم نمیدونم چرا قبل ازدواجم اصلا اینجوری نبودم الان ولی حس راحتی نمیکنم

برای سلامتی کوچولوهام لطفا یه صلوات😘😘😘😘

شاید یه جورایی زودرنجی و زود از دیگران دلزده میشی..‌ کسانی ک منزوی هستند این خصلتها رو دارند... ب دیگران اعتماد ندارند ... و جذابیت دیگران فقط چند روز آشنایشون هست... 

(@R€z)در سرزمین من خار نکار  ...شاید فردا  پابرهنه به دیدارم بیایی...
1432
شاید یه جورایی زودرنجی و زود از دیگران دلزده میشی..‌ کسانی ک منزوی هستند این خصلتها رو دارند... ب دی ...

اره شایدم ب خاطر اینه که منزوی ام این جذابیتی ک شما میگینو حتی روزای اولم برام ندارن کلا میخوام رابطه تموم شه 

اره شایدم ب خاطر اینه که منزوی ام این جذابیتی ک شما میگینو حتی روزای اولم برام ندارن کلا میخوام رابط ...

اینجوری همیشه تنها میمونی.. حتی دوستاتم ازت فاصله میگیرند... اینجور افراد همون لحظه خوبیای دیگران یادشونه..و زودی فراموش میکنند ...برعکس زودی ناراحت میشن و کینه ی دیگران رو به دل میگیرند..‌ 

1563
 اگه تنهایی اذیتت نمی کنه این خوبه چون به کسی وابسته نمیشی

تنهایی کجاش خوبه...بیشتر افسردگی ها از تنهاییه

کاش میدونستیم دلیلش چیه ک واسه رفعش کاری میکردیم

آره خودمم خیلی رنج میکشم سر این مساله  البته من از بعد ازدواجم افسردگی گرفتم بعد از اون بود که دیگه تمایل نداشتم با کسی هم کلام شم

برای سلامتی کوچولوهام لطفا یه صلوات😘😘😘😘