2726
عنوان

بارداري

52 بازدید | 4 پست

سلام ، من اين ما هم اقدام كردم به بارداري و روز ٧ اذر كه بايد عادت ميشدم نشدم ، بيبي چك استفاده كردم منفي بود و رو ١٦ اذر كه حدود ١٠ روز تاخير داشتم آز بتا دادم ٢.٦ بود كه گفتن خيلي پايينه و منفيه ، الان ٢٢ اذر ماهه و من حدودا دوهفته بيشتره كه عقب انداختم 

ترشحات واژنم زياده ، حالت تهوع هم دارم 

چشام هم يكم يه حالتي داره مثل سر گيجه ولي لكه بيني ندارم 

به نظرتون ميشه ازمايش اشتباه شده باشه يا اون موقع نشون نداده باشه و من باردار باشم ؟ 

يا امكان نداره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کم

ده روز بعد موعدت منفی بوده اخه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
به نظرتون آز بتا بدم يا بيبي چك بزارم ؟

بی بی بذار اول

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍