2737
2734
من رفته بودم با لباس محلی از چشمه آب بیارم که از اون طرف صدای پای اسب اومد پیتکو پیتکو برگشتم دیدم ...

سیبیلم‌داشت؟

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنار دریا.داشتم تو ساحل قدم میزدم ی گوشی پیدا کردم برش داشتم زنگ خورد جواب دادم گفتم گوشیتون پیدا کردم.اومد ازم گرفت و تشکر کرد و رفت.خیلی خجالتی بود به زور حرف میزد البته من اینجوری فکر میکردم پرروتر از این حرفا بود😁 رفتم کنار دریا تنها نشسته بودم دیدم ی دختره اومد کنارم گفت چرا تنها نشستی ما ی گروه دختر و پسریم اومدیم شمال دوست داری میتونی بیای پیشمون بشینی رفتم پیششون دیدم بعله آقا اونجاست و  اون فرناز فرستاده بود دنبالم.بماند که دوسال طول کشید تا بگه بهم علاقه داره و یکسال هم طول کشید تا من جواب مثبت بهش بدم

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2728
2738
😁دریاااااا اولین عشقه مرا آوردی😍پایدار❤

مرسی عزیزم😍

یک عدد ماما هستم🤗 تو حیطه کاری خودم به سوالاتون جواب میدم😍 لطفا در مورد اینکه چه قرصی بخورم سقط کنم ازم سوال نپرسین.چون جواب نمیدم.نمیخوام تو کشتن یه طفل بیگناه سهیم باشم.کاربر سال  ۸۸ هستم. از بس‌ گفتین عکست بزار ببینیم خسته شدم😑گذاشتم پروفایلم.خوبه؟😐 اونایی هم میگن عکس خودت نیست میتونم بازم عکس بزارم اصلا سلفی هم میزارم  واژینیسموسی ها بیاین پی وی
2706