2733
2734
مرسی تا یه حدودیشو میتونم ولی متأسفانه سیاست ندارم 🤕

سفت بگیرش تا مثله من خیانت نکرده ب لجن کشیده شه زندگیت

من ذاتش ک هرزه بود اگ نبود مجردیم نمیکردن این کارو

ولی عاشقش کنی میترسه از این کارا کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم هیچ مردی بدش نمیاد از تنوع و خیانت ولی تو با رفتارت میتونی کنترلش کنی یه جورایی بهش حالی ...

مرسی من واقعا این موضوع خیلی زیادی برام مهمه حتی اگه بفهمم یه نفر این کارو کرده با همسرش حتی اگه نشناسمشون گریم میگیره

دارم درس میخونم ک ی رشته پر درآمد قبول شم به نظرتون شغل و درآمد کافیه؟

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2731
اولین چیز همیشه میگم توجه کنید مردتون هرزه نباشه من با همه چیز کنار اومدم فقط زندگی کنم اما شنیدم ...

به نطرم نمیشه هرزه بودن رو تو خواستگاری تشخیص داد

من انقدر آدم به ظاهر متشخص دیدم که....

فقط خدا رحم کنه بهمون

خدا نکنه همسر آدم خیانت کنه ولی حداقل اگه هم خیانت کرد سریع مشخص بشه و لو بره

من یه آقایی رو میشناسم ۸ ساله با یه دختر دوسته ولی بد بخت خانمش هیچ جوره نمیتونه ثابت کنه

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
2738
آره صد در صد

مرسی واقعا انگیزم بیشتر شد برا درس 😘😘موفق و خوشبخت باشید همتون😘

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
هم کار هم تفریح انگار مجرده همیشه خدا هم قرض داره ولی ن خونه داریم ن ماشین ن طلا هیچی

تحمل مردی بدون خانواده بره تفریح واااااقعا سخته

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘
2706