2703
2553
عنوان

کمممممک اقدامی ها بیان

116 بازدید | 27 پست

بچه ها بعد تزریق امپول گنادوتروپین یا همون hcg کی تخمک ازاد میشه؟من دکترم گفت پریروز صبح بزنم و دیشب اقدام کنم دیشب بعد اقدام درد داشتم توی تخمدانهام اما کیت گذاشتم یک خط بود این تخمکه کی ازاد میشه پس کار این امپول چیه مگه؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟

اوو چقد رفتی توو نخ تخمک و امپول فقط اقدام داشته باش 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم از دوازده ساعت بعد امپول امکان ازاد شدن تخمک هست.تا یک هفته یک شب در میون  رابطه داشته با ...

اخیش خیالم راحت سد ینی تا یه هفته جا داره ازاد بشه تخمک؟

وقتی داری با دارو اقدام‌می کنی کیت معنا نداره...۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد تزریق تخمک آزاد میشه تو اقدامت رو ...

دکترم گفت دیشب که اقدام کردم دیه یروز درمیون تا یه هفته

2714
درست همین کار رو بکن..ان شاء الله باردار میشی..چندتا فولیکول داشته اندازش چقدر بود..؟

گفت فولیکول دارم یه چنتا ولی ریزن نگفت اندازه هاشو از قیافش معلوم بود فولیکولا بدرد نمیخورن بعد اینماه دوز کلومفینمو زیاد کرد روزی دوتا و لترو روزی یکی از سوم پری تا پنج روز گفت بیا سونو واژینال واکنش قرصا رو روی داروهات ببینم ک خب رفتم سونو گفت کمی تنبلی داری 

2706