1600
1541
عنوان

کمممممک اقدامی ها بیان

115 بازدید | 27 پست

بچه ها بعد تزریق امپول گنادوتروپین یا همون hcg کی تخمک ازاد میشه؟من دکترم گفت پریروز صبح بزنم و دیشب اقدام کنم دیشب بعد اقدام درد داشتم توی تخمدانهام اما کیت گذاشتم یک خط بود این تخمکه کی ازاد میشه پس کار این امپول چیه مگه؟

برای نی نی دار شدنم یه صلوات میفرسی؟

وقتی داری با دارو اقدام‌می کنی کیت معنا نداره...۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد تزریق تخمک آزاد میشه تو اقدامت رو تا سه روز یک درمیون ادامه بده...

میشه لطفا برای نی نی دار شدنم ی صلوات بفرستید...

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1546
عزیزم از دوازده ساعت بعد امپول امکان ازاد شدن تخمک هست.تا یک هفته یک شب در میون  رابطه داشته با ...

اخیش خیالم راحت سد ینی تا یه هفته جا داره ازاد بشه تخمک؟

وقتی داری با دارو اقدام‌می کنی کیت معنا نداره...۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد تزریق تخمک آزاد میشه تو اقدامت رو ...

دکترم گفت دیشب که اقدام کردم دیه یروز درمیون تا یه هفته

دکترم گفت دیشب که اقدام کردم دیه یروز درمیون تا یه هفته

درست همین کار رو بکن..ان شاء الله باردار میشی..چندتا فولیکول داشته اندازش چقدر بود..؟

درست همین کار رو بکن..ان شاء الله باردار میشی..چندتا فولیکول داشته اندازش چقدر بود..؟

گفت فولیکول دارم یه چنتا ولی ریزن نگفت اندازه هاشو از قیافش معلوم بود فولیکولا بدرد نمیخورن بعد اینماه دوز کلومفینمو زیاد کرد روزی دوتا و لترو روزی یکی از سوم پری تا پنج روز گفت بیا سونو واژینال واکنش قرصا رو روی داروهات ببینم ک خب رفتم سونو گفت کمی تنبلی داری 

8
گفت فولیکول دارم یه چنتا ولی ریزن نگفت اندازه هاشو از قیافش معلوم بود فولیکولا بدرد نمیخورن بعد اینم ...

خب .... تو سونو چی گفت..حتما فولی بالای ۲۰ داشتی که hmg داده دیگه..؟

1601
نگفت بهم گفت ریزن هنوز من روز سیزده پری رفتم

نمی شه که..به شما امپول ازاد سازی داده باید تخمکت رشد خوبی داشته باشه تا این امپول داده بشه...الکی که نیست..حتما داشتی

نمی شه که..به شما امپول ازاد سازی داده باید تخمکت رشد خوبی داشته باشه تا این امپول داده بشه...الکی ک ...

خدا از دهنت بشنوه

منم از بس تو فکر امپول بودم هیچی نپرسیدم فوبیای امپول دارم

ینی انقد کولی بازی در اوردم پرستاره دیونه شد

نمی شه که..به شما امپول ازاد سازی داده باید تخمکت رشد خوبی داشته باشه تا این امپول داده بشه...الکی ک ...

گنادوتروپین داد میگن برای بزرگ شد فولیکوله

1578