2733
2734

سلام میخواستم بدونم دکتر خشاوی هنوز بندر هستن و مطبش فعاله؟؟  اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده

درکلبه ی ما رونق اگر نیست ،صفا هست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شمارشو ندارم. برا بارداری قبلیم زیر نظر خودش بودم باردار شدم. الانم دولاره مبخوام اقدام کنم مشکل تنبلی تخمدان دارم مبخواستم ببینم هست ک برم پیشش. قبلا خونم بندر بود

2731
اره داداش من حدود یک ماه پیش برای بچه پیشش اقدام کرد اما با کلی هزینه نتیجه نگرفت 

خب یک ماه ک نتیجه نمیده انشاالله بچه دار میشن. من قبلا شش ماه زیر نظرش بودم باردار شدم. یعنی دو دوره درمان 

خب یک ماه ک نتیجه نمیده انشاالله بچه دار میشن. من قبلا شش ماه زیر نظرش بودم باردار شدم. یعنی دو دوره ...

عزیزم من می گم یک ماه پیش نگفتم یه ماه طول کشیده بعد از کلی دارو گرانقیمت که مصرف کردن کاشت براشون 

عزیزم من می گم یک ماه پیش نگفتم یه ماه طول کشیده بعد از کلی دارو گرانقیمت که مصرف کردن کاشت براشون&n ...

خب برا خیلیا نمیگیره عزیزم دختر عموی من دوساله درگیره و نشده . یکی هم با همون دوره اول میشه 

فرشته های کوچولوی من ...
2738