2737
2734
عنوان

چت با نامزد سابق به عنوان یه دختر دیگه،+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 9771 بازدید | 198 پست

این مدل برخوردها دیگه برای همه تقریبا رو شده...

مطمئن باش یا فهمیده خودتی یا شک کرده که از طرف خودته..یعنی کسی رو فرستادی  نظرشو در مورد خودت بدونی...

اگه واقعا دوستش داری باهاش حرف بزن و سوتفاهم ها رو رفع کن..اگرم نه که،،بیخیال شو فراموش کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نفهمیده باشه باید به هوشش شک کنی.هالو ترین آدم متوجه می شه.بگو ۱ درصد نفهمیده باشه.محاله

ببینید من با اکانت خودم رفتم به این مارال فحاشی کردم ولی چیزی بهش نگفتم، یه بار تو گوشیم بود رفت تو دایرکت هام و اتفاقی پیاممو به مارال خوند و گف چرا اینجوری حرف زدیو و...... ینی کلا خیلی طبیعی شد که اون من نباشم

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
2728
اخه يه دوست نمياد اينقدر از طرف بد بگه بعد اگه اينقدر دوست داشته چرا بهم زديد سعي كردي لحنتو متفاو ...

لحنم که کاملا متفاوته، خیلی من رو این اکانت زحمت کشیدم حتی یه عکس میخواستم بفرستم از هم اتاقیام خواهش کردم دست اون تو عکس باشه که شک نکنه، برام خیلی عجیبه میگن فهمیده

ببین شاید حرفایی که زدی تو ادبیات تو نباشه و تاحالا ازت نشنیده باشه...ولی خیلی ضایع صحبت کردی ادم یک ...

اره واقعا اگه بلدی راهنماییم کن 

ببینید من با اکانت خودم رفتم به این مارال فحاشی کردم ولی چیزی بهش نگفتم، یه بار تو گوشیم بود رفت تو ...

اگر اینطورم که شما میگی باشه نمیاد با دشمن نامزد سابقش بد بگه راجع به شما چون احتمال میده ایشون از سر دشمنی ام شده بیاد بزاره کف دست شما.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2738

این چت اینستاگرامه؟

اگر پیج قبلی جزو اکانت های طرف باشه، وقتی پیج جدید بسازی بهش اطلاع داده میشه که فلانی صفحه جدید ساخته

شاعر دنیا من اگه بودم، آغاز شعرم با کلام پدرم بود... بابایی جونم کجا رفتين عزيزتر از جونم   
این چت اینستاگرامه؟ اگر پیج قبلی جزو اکانت های طرف باشه، وقتی پیج جدید بسازی بهش اطلاع داده میشه که ...

با ایمیل فیک ساختم، شمارمو نزدم و اینکه اکانت قبلیم هم حذف نکردم

ببینید من با اکانت خودم رفتم به این مارال فحاشی کردم ولی چیزی بهش نگفتم، یه بار تو گوشیم بود رفت تو ...

خوب پس.اگه این جوریه شاید نفهمیده باشه.حالا این حرفا که چی.برو زندگیت رو بکن.تو این چت ها فک نکنم حرف دلش رو به مارال بگه ها

با ایمیل فیک ساختم، شمارمو نزدم و اینکه اکانت قبلیم هم حذف نکردم

فکر نکنم به شماره ربط داشته باشه. به حذف نکردن اکانت قبلی که مطمئنم ربط نداره. چون دیدم یکی که از قبل داشته، یکی جدید ساخته اینستاگرام برای من نشون داد و نوشت فلانی این صفحه جدید رو ساخته

شاعر دنیا من اگه بودم، آغاز شعرم با کلام پدرم بود... بابایی جونم کجا رفتين عزيزتر از جونم   
خوب پس.اگه این جوریه شاید نفهمیده باشه.حالا این حرفا که چی.برو زندگیت رو بکن.تو این چت ها فک نکنم حر ...

سعی دارم باهاش صمیمی شم و یجوری بفهمم، به خدا خیلی برام مهمه 

ایول به تو یاد فیلم زن ها فرشته اند افتادم

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
فکر نکنم به شماره ربط داشته باشه. به حذف نکردن اکانت قبلی که مطمئنم ربط نداره. چون دیدم یکی که از قب ...

خب عزیزم اون با همون اسم قبلیش اکانت ساخته و فالوور های شما رو هم فالو کرده که شما دیدید

2706