2726

به عنوان دوست قدیمی خودم مدتیه دارم با نامزد سابقم چت میکنم، اصلا سوتی ندادم و خیلی طبیعی جلوه دادم همه چی رو، فقط میخوام بدونم حسش نسبت به من چی بوده؟ لطفا نصیحت یا راهنمایی در این خصوص نکنید چون من مشکلاتی برام پیش اومده که واقعا لازمه بدونم فریب خوردم این مدت یا علاقه ای بهم داشته؟ یا اینکه اصلا کس دیگه ای رو میخواسته، فقط بهم بگید چیا بهش بگم و چجوری طبیعی تر جلوه ش بدم؟ چجوری بفهمم تو دلش چی می‌گذشته یا میگذره.... واقعا حیاتیه

از چت های قبلی هم میتونم شات بذارم شما قضاوت کنید 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگذارفرزندم

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
2728

🦄🦄

گاهی میبینی کسی نوشته امضات عالیه                                    بعد میری میبینی بنده امضاش چیه                                        اونوقت خوشت نمیاد حرص میخوری ک چرا اومدی دیدیش  فقد من اینجوریم یا حتی شما                                                اگر اینجوری هستی بگو امضات بجانم بگو یا بگو دقیقا🤣🤣🤣۰
2706