2726

نگین خیلیییییی قشنگه

اسم خودمه😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

البته ها بعضی اسم های قدیمی قشنگن‌ من مثلاً از مارال خوشم میاد 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مدتیه عاشق دو اسم ترمه و ترنم شدم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728

استارتر ولی شایلین شیکه ها 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
دیروزاسم یه دخترکوچولوروشنیدم خوشم اومی یکم شبیه رویا بود رویسا بودخوشم اومد

عزیزم چقدر ناامیدی چرا این امضا رو گذاشتی من تو اوج نا امیدی باردار شدم.از زندگیم اصلا راضی نبودم .از همسرمم راضی نبودم همش ب طلاق فکر میکردم

توکلت به خدا باشه .انشالله همین امسال تیکرت واقعی شه

زیارت عاشورا و حدیث کسا بخون اگه اعتقاد داری

اخه یه آیلین داریم

😅 شایلی یا شانلی هم هست تو همون راستا 

عزیزم چقدر ناامیدی چرا این امضا رو گذاشتی من تو اوج نا امیدی باردار شدم.از زندگیم اصلا راضی نبودم .ا ...

چی بگم والا خداروشکرزندگیتون بهترشده خداکوچولوتوحفظ کنه 

بله عزیزم زیارت عاشوراروچندروزی هست شروع کردم خیلی ختم برداشتم فعلا که نتیجه نداده

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
2706