2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخوام بزارم دانیال😂

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
۷طرفای ما که همه علی اصغر علی اکبر گزاشتن.یه امیر حسینم داریم😫

اینا نذر میکنن🤣🤣 اگ توجه کنی طرف اسم پسرش امیرحسین علی مهدیه بعد اسم دخترش آوا و اینا... 

اینا نذر میکنن 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

ن اصلانم ضایع نیس خیلیم قشنگن چیه مگه؟؟؟مگه حتما باید اسمای امروزی باشه ک نصفشون معلوم نی عه کجاشون درمیارن

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

چیه مگه صغرا کبرا نمیخای بذاری ک پریسا و آرزو هردوتاشونم قشنگن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

آنوشا ، درین ، دیانا ، سونیا ، شایلین این ها بنظرم قشنگ بودن 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
اینا نذر میکنن🤣🤣 اگ توجه کنی طرف اسم پسرش امیرحسین علی مهدیه بعد اسم دخترش آوا و اینا...  ای ...

آره دخترشون سلوی😂دختر من نازنینه پسر دار بشم ایشالله طاها میزارم .اسم بابابزرگمه که عاشقش بودم

اتفاقا  خیلییی  هم  بهتره  و شیکترن    اسمای الان   همش به آ &nbs ...

انفاقا با آ شروع ميشن آرتين آلين آرتيمان آنديا آوا آلا آرتينا آروشا اينا اسماي اطرافيانه من بود تاره الان بيشتر از اين يادم نمياد

چه اشکالی داره به خدا اون موقعهافقط به خوش آوا ومفهوم بودن اسم فکر میکردن همه چیم خوب بود الانه که هر کی میخواد سبقت بگیره همه هم گند زدن بااین اسم انتخاب کردنشون 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍

نیلوفر نازی ملودی مهراوه شهرزاد شادی نیکی مهتا تو اسمای قدیمی هم مریم قشنگه بنظرم.

البته ها نظر شخصی منه.

اسم جدیدم زیاد که قشنگه اما شما که از دهه هفتاد میخوای اینا بد نیس

2706