2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم های قشنگ هم هست که خیلی عجیب غریب نباشه و جدید باشه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2720

با یکم تغییر قشنگ میشه 

مثلا 

پریسا تو ثبت بزن پریسان 

هم جدیده و هم قشنگ 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2714

هر چی دوست داری بذار الان هم اسمای جدید خیلی قشنگ نیستن 

هر چی بذاری آخرش یکی هس بگه خوب نبود

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
مثلا چی

من برای دخترم خیلی کشتم بگذار ببینم درامشون هنوز یا نه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

اتفاقا  خیلییی  هم  بهتره  و شیکترن    اسمای الان   همش به آ  ختم  میشه   مثل هم  شده  خنکه      منم  اسم  نیلوفر    فریبا    ارزو    اینا  رو دوس دارم

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
2706