1600
1480
عنوان

رو بچه اسم دهه شصت هفتاد بذارم ضایس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1331 بازدید | 80 پست

نگین خیلیییییی قشنگه

اسم خودمه😂😂

نگین۱☝نگین۲✌نگین۳ 👌نگین دنده به دنده🚗،نگین عسل و قنده🎂نگین چرا نمیخنده👧نگین آه💋نگین ماه🌛نگین مثله قناری🐓نگین ماشین فراری🚘نگین آه❤نگین ماه🌛نگین ماه و قشنگه🌝🌜نگین مست و مَلَنگه🍸🍻دلاشون چه قشنگه💛

البته ها بعضی اسم های قدیمی قشنگن‌ من مثلاً از مارال خوشم میاد 

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من مدتیه عاشق دو اسم ترمه و ترنم شدم 

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
1546

استارتر ولی شایلین شیکه ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
دیروزاسم یه دخترکوچولوروشنیدم خوشم اومی یکم شبیه رویا بود رویسا بودخوشم اومد

عزیزم چقدر ناامیدی چرا این امضا رو گذاشتی من تو اوج نا امیدی باردار شدم.از زندگیم اصلا راضی نبودم .از همسرمم راضی نبودم همش ب طلاق فکر میکردم

توکلت به خدا باشه .انشالله همین امسال تیکرت واقعی شه

زیارت عاشورا و حدیث کسا بخون اگه اعتقاد داری

اگه دوس داشتین برای سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین😍😘
8
اخه یه آیلین داریم

😅 شایلی یا شانلی هم هست تو همون راستا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چقدر ناامیدی چرا این امضا رو گذاشتی من تو اوج نا امیدی باردار شدم.از زندگیم اصلا راضی نبودم .ا ...

چی بگم والا خداروشکرزندگیتون بهترشده خداکوچولوتوحفظ کنه 

بله عزیزم زیارت عاشوراروچندروزی هست شروع کردم خیلی ختم برداشتم فعلا که نتیجه نداده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده
1601

ولی پریسا و آرزو همچنان قشنگه ها 

قدیمی نیس 🙄😐

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
چی بگم والا خداروشکرزندگیتون بهترشده خداکوچولوتوحفظ کنه  بله عزیزم زیارت عاشوراروچندروزی هست ش ...

نتیجه میده انشالله اصلا استرس نداشته باش فقط خودتو تقویت کن

اگه دوس داشتین برای سلامتی نی نی منم صلوات بفرستین😍😘
1578