2737
2734
عنوان

کسی تابحال بر اساس کراهت طلاق گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3410 بازدید | 112 پست
واقعا😳از کی اومده من یماه پیش طلاق گرفتم ولی همه چیو باید ببخشی حتی پرونده کیفری بستم تا راضی شد قا ...

بچه نداری؟

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
واقعا😳از کی اومده من یماه پیش طلاق گرفتم ولی همه چیو باید ببخشی حتی پرونده کیفری بستم تا راضی شد قا ...

شوهرت راضی بود طلاق؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟من حق طلاق نداشتم 4سال رفتم اومدم بدون یه ریال همه چیو بخشیدم تا قاضی موافقت کرد 

اره متاستفانه هیچ قانونی پشت خانوما نیست😞😞 من ک حق طلاق داشتم ۱سال کشید انقدر اذیت کردند تا موفق شدم.. چندسالتونه؟

تو بزرگترین عشقـــی در قلـــ⁦❤️⁩ــــبِ کوچکم⁦❤️⁩💍🦄
من گفتم مهریه میبخشم باز راضی نیست طلاق بده میگه خوشم میاد اذیتت کنم

برو درخواست بده بگو نمیخوامش

اگه ببخشی طلاقو میده دادگاه

اگه پول نمیخوای راحته

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2731
زن مهریشم میتونه بگیره؟یا درصورت اکراه مهریه نمیگیره؟

نه عزیزم مهریه ربطی به هیچ چیزی نداره شما ناشزه حتی یعنی قهر کنی بری بره همسرت نامه عدم تمیکن بگیره هم بگه به حرفم گوش نمیده هم ج ن س  ی و ... فقط نفقه تعلق نمیگیره بالا بره پایین بیاد باید مهریه رو بده قبلا مرد میگفت تا مهریه رو نبخشی طلاقت نمیدم زن هم مجبور می شد ببخشه تا جدا بشه الان جدیدا گفتن که کراهت رو واسه زنم بذارن که زن هم مثل مرد بگه دوستش ندارم نمیتونم باهاش مثلا زندگی کنم و اینا میتونه جدا بشه دیگه قبلا نمی شد قانون جدیدی هم هست به تازگی گذاشتن هنوز اجرا نشده گفتن سال جدید میشه

از اون ور هم گفتن چون ممکنه هر زنی بره زود جدا بشه بخاطر کراهت و مهرش و بگیره و مرد و بندازه زندان گفتن مهریه دیگه زندان نداره مرد باید بده نده از حقوقش دادگاه کم میکنه یا اموالش و میگیره ولی مردی که هیچی نداره میتونه وقتایی که داره بده ولی دیگه زندان نداره

در کل یه مقدار حقوق برابر میده تو این امر

ولی مردی که داره دادگاه مجبورش میکنه بده مهر رو

من گفتم مهریه میبخشم باز راضی نیست طلاق بده میگه خوشم میاد اذیتت کنم

😤😤😤😤😤😤 اخه کم اذیت کردند بخاطر اونه😤😤😤😤

تو بزرگترین عشقـــی در قلـــ⁦❤️⁩ــــبِ کوچکم⁦❤️⁩💍🦄

شاید دو یا سه هفته پیش تصویب شد گلم قبلش فقط حرفش بود و اینا ولی گفتن سال جدید اجرا میشه تو کشور

برو درخواست بده بگو نمیخوامش اگه ببخشی طلاقو میده دادگاه اگه پول نمیخوای راحته

میگه مهریه قسطی میکنن میدم بهت طلاق نمیدم

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738
میگه مهریه قسطی میکنن میدم بهت طلاق نمیدم

خب پس درخواست نفقه و مهریه بده واستا بده، خودتم باهاش بد رفتاری کن تا جونش به لبش بیاد ،پولشم بگیر بهتر

خب پس درخواست نفقه و مهریه بده واستا بده، خودتم باهاش بد رفتاری کن تا جونش به لبش بیاد ،پولشم بگیر ب ...

ماهی 500 میخوام چکار 

اون اذیتم میکنه زجرم میده من نمیتونم

نه عزیزم مهریه ربطی به هیچ چیزی نداره شما ناشزه حتی یعنی قهر کنی بری بره همسرت نامه عدم تمیکن بگیره ...

یعنی اگه یه مردی بگیره بشینه خونه الکی بگه من خرجمو پدرم داره میده ک مهریه زنشو نده اونوقت باید زن چکار کنه؟😖

و من شنیدم ک  اگه قسط بندی کنن و نده قسطاشو زندان داره الکی نیست ک نده درسته؟

گفتن دیگه واسه مهریه زندانی نمیکنن والا

به شکلی می خوان مجازات واسه ندادنش در نظر بگیرن رو نمیدونم احتمالا اگر اموال داشته باشه یا حقوق دولتی چیزی از اون کسر میکنه دادگاه 

2706