2733
2734
عنوان

کسی تابحال بر اساس کراهت طلاق گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3413 بازدید | 112 پست
خب وقتب مدرک داشته باشی ک اکراهو ثابت کنه!!

چه مدرکی میتونی بگی چجوری واسه اکراه مدرک میخوایی جور کنی??

اکراه یعنی حالت بهم میخوره از زندگی با این مرد.از بوی بدتش.از حرف زدنش..

اگه برای حاجتم دعا کردی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه مدرکی میتونی بگی چجوری واسه اکراه مدرک میخوایی جور کنی?? اکراه یعنی حالت بهم میخوره از زندگی با ...

از پیامای تهمتاش ب خیانت و لاس زدنو ..اینکه گفته بهش بهم پبام بدی ازت شکابت میکنم

اینکه مرد از زن شاکی شده ک کتکش زده

اینکه تلفن زنو گرفته بعدبا شکایت موبایلشو پس گرفته

اینکه نزدیک ۳ ساله اختلافین و ۱۰۰ تا پرونده دارن تو دادگاه!

اینا کراهتو نشون نمیده!

خدا لعنت کنه اینارو سر دختراشون بیارع

میدونی چقدرر لعنت پشت این قاضی هاس.جوابشم میگیرن.هرکی ناحقی کنه حوابشو میگیره من شدیدا اعتقاد دارم بهش

از پیامای تهمتاش ب خیانت و لاس زدنو ..اینکه گفته بهش بهم پبام بدی ازت شکابت میکنم اینکه مرد از ز ...

اون میتونه بگه من این پیامارو ندادم.پیام توی دادگاه فقط به علم قاضی کمک میکنه نه به عنوان مدرک قانونی.

2738
اون میتونه بگه من این پیامارو ندادم.پیام توی دادگاه فقط به علم قاضی کمک میکنه نه به عنوان مدرک قانون ...

پیاما رو گوشی موجوده!!

میتونخ بگه کی فرستادع مثلا با خط اون گوشی اون!؟

همون حق طلاقارم نمیدونی چقد اذین میکنن بازم طرف باید بیاد تو دادگاه بگه طلاق میدم!

من حق طلاق داشتم ۱سال طول کشید انقدر اذیت کردن خاک توسرشون😤😤😤😓😓

تو بزرگترین عشقـــی در قلـــ⁦❤️⁩ــــبِ کوچکم⁦❤️⁩💍🦄

اقا تا جاییکه من میدونم کراهت یعنی چندش شدن شدید از رابطه جنسی

جز اون هرچی بگی ازش بدم میاد و دوستش ندارم و ال کرده و بل کرده کراهت محسوب نمیشه طلاقم نمیدن باهاش

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
پدرم دراومد  از وقتی مهریه کم شده هیجوره نمیشه راضیشون کرد برا توافقم

فقط باید محکم وایسی.حتی تا ده سال.در کنارشم برای راحت شدن این مراحل بری سرکار و درستو ادامه بدی مثل کاری که من میکنم.

ولی هیچوقت بابت طلاق التماس نکن.

یادت باشه به یکی گفتن تورو تا تمام دنیا میکشم اذیتت میکنم عمرتم از بین میره.طرفم جواب داد اون سر طناب یادت باشه خودتی

2706