1608
1605
عنوان

کسی تابحال بر اساس کراهت طلاق گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 112 پست
آقا زیاد ناراحت نباش https://www.ninisite.com/discussion/topic/3517568/اجازه-پدر-برای-ازدواج-دختر? ...

@نی_نی_یار_5    نی نی یار  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی...تو هم قرار منی،هم تو بیقرار منی❤💖💗💝
من پرسیدم گفتن تا حالا کسی همچین کاری نکرده!

دوست من ک زیاد در جریانش نیستم گفت درخواست طلاق زده ک کراهت داره از یارو

البته اون معتاد ب الکل بود یاروعه و لات بود با قمه اینا میرفت دعوا

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

سلام عزیزم من پدرم وکیلن الان پرسیدم ازشون

گفتن که این قانون تصویب شده به تازگی هنوز به اجرا در نیومده

ولی به این صورت هست که اگر زن از همسرش کراهت داشته باشه میتونه جدا بشه یعنی بگن دوستشون ندارم و جدا بشن 

گفتن سال جدید اجرا میشه قانونه و تصویب هم شده

چه مدرکی میتونی بگی چجوری واسه اکراه مدرک میخوایی جور کنی?? اکراه یعنی حالت بهم میخوره از زندگی با ...

عزیزم نیاز به مدرک انچنانی نداره تو دادگاه میگی دوستشون ندارم و می خوام جدا شم همین

قانون جدید هست تاااازه تصویب شده

بزودی اجرا میشه

1613
خب وقتی من اکراه داشته باشم شوهرم بیاد بگه اکراه ندارم طلاق نمیدن این کجاش حق با منه؟ 

عزیزم جدا جدا هر دو طرف به دلیل اکراه میتونن جدا بشن نه اینکه هر دو نفر باید اکراه داشته باشن

من اگه میتونستم که از این طریق طلاق میگرفتم. همچین چیزی نیست کلی تبصره و ماده داره کلی باید بری بیا ...

من همین جوری طلاق گرفتم واسه کراهت ولی مهریه ونفقه و همه چی رو بخشیدم تا قاضی موافق کرد 

خدایا کمکم کن طعم خوشبختی رو بچشم ❤
1615
من همین جوری طلاق گرفتم واسه کراهت ولی مهریه ونفقه و همه چی رو بخشیدم تا قاضی موافق کرد 

این قانون جدیده که اومده دیگه نیاز نداره مهریه ببخشی فقط نفقه تعلق نمیگیره

من حق طلاق داشتم ۱سال طول کشید انقدر اذیت کردن خاک توسرشون😤😤😤😓😓

واقعا؟من حق طلاق نداشتم 4سال رفتم اومدم بدون یه ریال همه چیو بخشیدم تا قاضی موافقت کرد 

پدرم دراومد  از وقتی مهریه کم شده هیجوره نمیشه راضیشون کرد برا توافقم

من رفتم پیش وکیلم برای شروع کارای طلاقم

گفت دخترم ببین

میخوای تو راه دادگاه پیر نشی ،از مهریه و پول مول بگذر جونتو راحت کن، راضیش کنیم بیاد توافقی جداشین برو زندگیه جدیدی شروع کن،چون هیچی هیچی هیچی تو فوانین به نفع زن نیست والسلام

این قانون جدیده که اومده دیگه نیاز نداره مهریه ببخشی فقط نفقه تعلق نمیگیره

واقعا😳از کی اومده من یماه پیش طلاق گرفتم ولی همه چیو باید ببخشی حتی پرونده کیفری بستم تا راضی شد قاضی نه مهریه نه نفقه نه هیچی بهم نداد

من گفتم مهریه میبخشم باز راضی نیست طلاق بده میگه خوشم میاد اذیتت کنم

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
1563
واقعا😳از کی اومده من یماه پیش طلاق گرفتم ولی همه چیو باید ببخشی حتی پرونده کیفری بستم تا راضی شد قا ...

شوهرت راضی بود طلاق؟ 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
واقعا؟من حق طلاق نداشتم 4سال رفتم اومدم بدون یه ریال همه چیو بخشیدم تا قاضی موافقت کرد 

اره متاستفانه هیچ قانونی پشت خانوما نیست😞😞 من ک حق طلاق داشتم ۱سال کشید انقدر اذیت کردند تا موفق شدم.. چندسالتونه؟

مرا محتاج رَحمِ این و آن کردی مَلالی نیست...توام محتاج خواهی شد جهان دارِمکافات است🖤
زن مهریشم میتونه بگیره؟یا درصورت اکراه مهریه نمیگیره؟

نه عزیزم مهریه ربطی به هیچ چیزی نداره شما ناشزه حتی یعنی قهر کنی بری بره همسرت نامه عدم تمیکن بگیره هم بگه به حرفم گوش نمیده هم ج ن س  ی و ... فقط نفقه تعلق نمیگیره بالا بره پایین بیاد باید مهریه رو بده قبلا مرد میگفت تا مهریه رو نبخشی طلاقت نمیدم زن هم مجبور می شد ببخشه تا جدا بشه الان جدیدا گفتن که کراهت رو واسه زنم بذارن که زن هم مثل مرد بگه دوستش ندارم نمیتونم باهاش مثلا زندگی کنم و اینا میتونه جدا بشه دیگه قبلا نمی شد قانون جدیدی هم هست به تازگی گذاشتن هنوز اجرا نشده گفتن سال جدید میشه

از اون ور هم گفتن چون ممکنه هر زنی بره زود جدا بشه بخاطر کراهت و مهرش و بگیره و مرد و بندازه زندان گفتن مهریه دیگه زندان نداره مرد باید بده نده از حقوقش دادگاه کم میکنه یا اموالش و میگیره ولی مردی که هیچی نداره میتونه وقتایی که داره بده ولی دیگه زندان نداره

در کل یه مقدار حقوق برابر میده تو این امر

ولی مردی که داره دادگاه مجبورش میکنه بده مهر رو

1614