2737
2734

اصلا می گیرن؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

میخوام برم پاپ اسمیر،از اونجایی که میدونم فرقی نداره کی نمونه بگیره گفتم برم شبکه بهداشت

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره میگیرن اگه خواست ّبفرسته آزمایشگاه ۱۱ تومن با تامین اجتماعی میگیره.

البته بازم زنگ بزنگ از بهداشت خودتون بپرس.

شاید ارزون تر بگیره یا رایگان باشه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
خانه بهداشت نه شبکه آدمو یاد شبکه مواد مخدر انداختی خخخخخ

خیلی جاها شنیدم میگن شبکه بهداشت 😁😁😁😁منم دقت نکردم که کدوم درسته

2738
اره میگیرن اگه خواست ّبفرسته آزمایشگاه ۱۱ تومن با تامین اجتماعی میگیره. البته بازم زنگ بزنگ از ...

سپاس

ممنونم از همگی

اره ولی ممکنه لوازمشون زیاد تمیز نباشه یا کاملا حرفه ای نباشن اما نمونه رو باید ببری ازمایشگاه خودت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اره ولی ممکنه لوازمشون زیاد تمیز نباشه یا کاملا حرفه ای نباشن اما نمونه رو باید ببری ازمایشگاه خودت

نه گلم خودشون میفرستن.بسته نو جلوت باز میکنه

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

عزیزم یه طرحی بود برای خوزستان دیگ این کارو نمیکنن.دیگه پولی شده حالا باید بری بهداشت منطقه خودتون بپرسی ببینی این طرح اونجا اجرا میشه یا نه

من خودم ماما بهداشت هستم

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙