2703
2553
توخانواده شوهرتون همه عشق تحصیل و شاعلی واین چیزا شوهرتون عاشق این باشه درس بخونید 

جاریتون همه شاعل وارشد

تمام کتابهاتون کامل و امکانات دراختیارتون

بااین شرایط دست تنها وعریب توشهرعربت با دانشگاه علوم پزشکی یه سه ساعتی فاصلتونه 

بایه بچه کوچیک ووابسته

چی میکنید؟خولم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

۲۳سال که بالا نیست 

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
2714
خولم;خودم😁 دلم درس ودانشگاهومیخواد ولی تنبلم وبیدانگیزه۲۳سالمه و سنم بالاست😔

من باشم میخونم شرایطت خوبه

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
مبشه یه امیدی بهم بدین همش میگم من که اخرش میمیرم پ چرا درسربخونم بزارتفریح کنم😟😕

😂😂😂راس میگی

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست😏🙂
چجوری؟بابچه؟

نه بچه ندارم ولی خب مسئولیت زندگی رو داشتم. با برنامه ریزی و مدیریت کارها و البته همراهی همسرم. البته بهتره بچه تون دو سالش تموم بشه بعد این کار رو بکنید که اذیت نشه. اگه همسرتون همراه باشه، مشکلی نیست. ولی درکل دنبال این باش که خودت خوشحال باشی تو زندگی و به خاطر دیگران کاری انجام ندی.

2706