1542
1541

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

من حالم خوب نبود همش بیدار_خواب 

تمام بدنم درد میکنه

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙.                 
1546
دخترم نمیزاره بخوابم همش بیدارمیشه شیرمخواد هروقت بخوابه منم ی چرت میزنم

وای منم ازدیشب نخوابیدم الانم کاردادم ناهادعوتم دیگه وقت نمیکنم بخوابم نمیدونم ۰کارکنم

8
دخترم نمیزاره بخوابم همش بیدارمیشه شیرمخواد هروقت بخوابه منم ی چرت میزنم

وااای دقیقاخواستم همینوتایپ کنم پسرمنم ازدیشب ۱۰باربیدارشد الان دیگه خوابم نمیبره ازبیخوابی هم دارم میمیرم 😭

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
آخی عزیزم 

دیروز خوب بودم یهو تمام بدنم فلج شد. پاهام بی حس، دستام سنگین شده بود، حالت تهوع شدید 

دیشب دیگه سرم، آمپول یعنی مردم و زنده شدم 

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙.                 
وااای دقیقاخواستم همینوتایپ کنم پسرمنم ازدیشب ۱۰باربیدارشد الان دیگه خوابم نمیبره ازبیخوابی هم دارم ...

خداحفظ کنه بچه هارو ولی واقعا انرژی میگیرن من اصن اعصاب ندارم حالا دخترم دوماه ونیمشه خدا ب داد برسه. دراینده  

1403
الان بهتری؟

نه بدنم بی حسه. سرم سنگینه،تمام استخونای بدنم درد میکنه. یهو سردم میشه دوباره خیس عرق میشم. دکتر گفت یه ویروس فصلیه که خودشو مثل مسمومیت نشون میده و خیلی شایع شده

1578