2733
2734

باردارم.خیلی دلم گرفته بی کس وتنهام. شب مامانم تا صبح توخوابم بود بردم پارک برامون غذادرست کرد. ای خدا چرامامانمو ازم گرفتی من بهش نیاز داشتم.😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدایا😢 عزیزم خدا مادرتو رحمت کنه  جاش تو بهشت باشه  خیلی سخته 😢

ممنونم.اره خیلی سخته بااینکه دوساله رفته ولی هرروز بیشتر دلتنگش میشیم باورت میشه نامادریم پای هممونو ازخونه بابام بریده داداشم مجرده دیگه خونه نمیره. البته بابامم داره طلاقش میده

2738
😓😓😓😓😓خدا بهت صبربده عزیزم داغ مادر خیلی سخته 

ممنونم.خیییلی سخته.ازوقتی رفته خانوادمم ازهم پاشیده. الانم ک باردارم واستراحت مطلق خیلی بهش نیاز داشتم. کاش خدامیذاشتش کنارمون بمونه.دیشب کاملا کنارم حسش کردم برام غذاپخت گفتم نمیخواد بیابشین کنارمون

خدا رحمتشون کنه🌹

عزیزم تعبیر خوابت بسیار خوبه،خوابی که توش از شخص فوت شده چیزی بگیری یا کاری برات بکنه خیلی خوبه

ان شاالله خدا به دلت ارامش بده

ازش بخواه واست دعا کنه ،دعای مردگان در حق زندگان خیلی گیراست

بینهایت حال من خوب است😁باور میکنی؟😔
ممنونم.اره خیلی سخته بااینکه دوساله رفته ولی هرروز بیشتر دلتنگش میشیم باورت میشه نامادریم پای هممونو ...

عزیزم 😢

خدا هیچ دختری رو بی مادر نکنه 

ان شاءالله مشکلات حل بشه 

به سلامتی دخترت به دنیا بیاد بشه همه کست😍

خدا رحمتشون کنه🌹 عزیزم تعبیر خوابت بسیار خوبه،خوابی که توش از شخص فوت شده چیزی بگیری یا کاری برات ...

ممنونم عزیزم.بله یبارم خواب دیدم برام انار اورده بعدش فهمیدم باردارم. چندباراومده توخوابم برام خوراکی اورده

2706