2737
2734
اخه وزیر جوان تازه دیشب از پستچی پهبادی رونمایی کرد . اجازه بده بستت رو بیاره . حالا چی سفارش دادی گ ...

بزاده واسه خودش 😁 محصولات کامان رو ژل شستشو و کرم مرطوب کننده😩

خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگ برو دارو خانه چند تا دونه قرص پرگ ایز بگیر.. لانصب قرص نیست که شفاس... هم برا تهوع عالیه .‌ هم ...

ضرر نداره؟رانیتیدن گرفتم ولی سعی میکنم همیشه نخورم

خدایا شکرت💕
2728
بستگی به خود غذا داره و اینکه اگه بعد غذا زود بخوابم سوزش میاد سراغم

اهان چون من بعد از هر وعده غذایی سوزش زیاد داشتم ، بخاطر همین همیشه حجم غذام رو کم میکردم تا معدم یهو پر نشه اینجوری راحت تر بودم گفتم شاید برای شمام جواب بده گلم 

شهر ما که پستچی ها زحمت اوردن رو به خودشون نمیدن . زنگ میزنن میگن با کارت ملیت بیا ببر . منم یه بار ...

عجب مگه میشهههه😐.اخرش نیوردی؟چرا روت نشد باو هر چی که هست بسته بندی شدس

خدایا شکرت💕
اهان چون من بعد از هر وعده غذایی سوزش زیاد داشتم ، بخاطر همین همیشه حجم غذام رو کم میکردم تا معدم یه ...

کم میخورم اخه ‌یه ساندوبچ فلافل خوردم فقط.😐قبلش یه سیب عصرونه بود مثلا همین

خدایا شکرت💕
2738
ضرر نداره؟رانیتیدن گرفتم ولی سعی میکنم همیشه نخورم

نه اصلا... آمریکاییه...تهیه شده از زتجبیل و ویتامین ب 

درمورش بخون..بعد برو بگیر.. یکی دو تا دونه بخر..تاثیرشو دیدی بازم بگیر... عالیه عالی..از خودم نگرفتم..دکترم برام نوشت ..و اینکه هر داروخانه ایی نداره..انشاا داروخانه نزدیک خونتون داشته باشه

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟
بزاده واسه خودش 😁 محصولات کامان رو ژل شستشو و کرم مرطوب کننده😩

اگه دیجی کالا سفارش دادی میارن منم اونهفته جمعه بود برام اوردن جون دیگه محصولات دیجی نمیره اذاره پیت مستقیم تحویل پست جی خود دی جی میشه

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
کم میخورم اخه ‌یه ساندوبچ فلافل خوردم فقط.😐قبلش یه سیب عصرونه بود مثلا همین

منم همین جوری بودم باید نصف ساندویج میخوردم بعد از نیم ساعت نصف دیگش رو میخوردم ، حالا ان شاءالله بهتر بشی من تقریبا تا اخر ماه ۶ اینجورب بودم بعدش خوب شدم 

2706