2410
2553
عنوان

حاملم😍؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 62 پست
😂😂😂ای جان ببین خود متفورمین رحم رو عین جاروبرقی میکنه احتمال اینکه یه خبرایی باشه هست ولی خ ...

وقتی ترشح میاد ازم همش فکر میکنم پریود شدم

ولی ترشحم کشدار و سفید ماننده

(ببخشید البته)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ترشح میاد ازم همش فکر میکنم پریود شدم ولی ترشحم کشدار و سفید ماننده (ببخشید البته)

عفونت نداری سوزش درد شکم ؟!

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2456
نه اتفاقا عفونتم و کامل درمان کردم ماه پیشم بارداری شیمیایی داشتم یعنی بتام تا ۲۴ رفت ولی شد ۲ و خ ...

حالت تهوع نداری .؟! احتمالش هست بارداری باشی وقتی ترشح داری عفونتم نداری 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
حالت تهوع نداری .؟! احتمالش هست بارداری باشی وقتی ترشح داری عفونتم نداری 

چرا اتفاقا دارم ولی کم

اخه بی بی چکمم دو روز پیش منفی شد

ولی بعد چند ساعت هاله انداخت

2714
نه اتفاقا عفونتم و کامل درمان کردم ماه پیشم بارداری شیمیایی داشتم یعنی بتام تا ۲۴ رفت ولی شد ۲ و خ ...

ببین منو بتات اگر باز رفت بالا تحت نظر دکتر شیاف و آسپرین مصرف کن که بمونه برات

منم دو بار بارداری شیمیایی داشتم 

کفش باید بمونه همونطور....مثلا فروکش نکنه!؟

چرا من وقتی ریختم یه دفه ای کف کرد بعددیگه ذوق زده شدم ولش کردم بکم بعدش رفتم کفش خوابیده بود ،گوگل سرچ کن خیلی راه هست سلام باسرکه هم میشه ،سرکه وادرار

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2706