1608
1609
عنوان

حاملم😍؟

502 بازدید | 62 پست

من ماه پیش ۱۵ پریود شدم

امروز ۲۲ و هنوزی پریود نشدم

دو سه روز پیش بی بی منفی شد ولی بعد چند ساعت هاله انداخت

سینه دردم هم کم تر شده

ولی کمر درد دارم

سمت چپ رحمم درد میکنه

و ترشح سفید زیاااد 

به نظرتون امکان داره باردار باشم!؟

ان شاالله که هستی نداری بازم بی بی چک بزنی الان؟

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522
الان نه باید برم بخرم

من ده تاده تا توی خونه داشتم 😂😂 

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

اگه سفیدکننده داری یکم بریزتوبه کاسه ی بدردنخوربعدادرارتوبریزتوش اگه کف کرد بارداری 

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
1432
الان نه باید برم بخرم

بنظرم برو ازمایش 

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمی آیی؟زبانم قاصر است نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست ، اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است 😭 اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
من ماه پیش بگم ۳۰ تا بی بی زدم دروغ نگفتم😐😐 این ماه دیگه یکم به اقتصاد هم فکر کردم😂

😂😂😂ای جان

ببین خود متفورمین رحم رو عین جاروبرقی میکنه احتمال اینکه یه خبرایی باشه هست ولی خوب دلتم خوش نکن نخوره توی ذوقت

واقعا جواب میده؟

آره من خودم شبش اونجوری فهمیدم صبح شوهرم اومد رفت بی بی گرفت مثبت بود

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
1601
😂😂😂ای جان ببین خود متفورمین رحم رو عین جاروبرقی میکنه احتمال اینکه یه خبرایی باشه هست ولی خ ...

وقتی ترشح میاد ازم همش فکر میکنم پریود شدم

ولی ترشحم کشدار و سفید ماننده

(ببخشید البته)

وقتی ترشح میاد ازم همش فکر میکنم پریود شدم ولی ترشحم کشدار و سفید ماننده (ببخشید البته)

عفونت نداری سوزش درد شکم ؟!

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⁦❤️⁩🌛سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦🌛❤️⁩
1578